פרגולות ודקים מעץ במודיעין השפלה והסביבה

פרגולות ודקים מעץ במודיעין והסביבה

מבצע חורף באזור מודיעין והשפלה

מדי חורף אנו עורכים מבצע ייחודי אשר מאפשר ללקוחות רבים הזדמנות להצטרף לקהל לקוחותינו

מבצע החורף החל בעבודות עץ לבית ולגינה במודיעין השפלה והסביבה המבצע תקף כל עוד קר ורטוב .

בשנים האחרונות אנו עורכים מבצע חורף מיוחד בו אנו מוזילים מחירים באופן משמעותי אך מצד שני משמרים את איכות העבודה
והחומרים שהקנתה לנו את קהל לקוחותינו הנאמן והגדול. זו הזדמנות טובה להנות מעבודות איכות ברמה גבוהה במחיר עממי.
פרגולה ודק בבית במודיעין

בטביעת עצ- צוות מודיעין אנו מתמחים בייצור של מגוון מוצרי עץ לביתכם הפרטי, דירת גג (פנטאוז), בתי קפה ומסעדות. לצוות שלנו ניסיון רב בביצוע עבודות עץ במודיעין והסביבה ולכן הקמנו צוות ייעודי חדש לאזור מודיעין, הצוות החדש מספק עבודות עץ ברמה גבוהה למגזר הפרטי וללקוחות קבלניים ומוסדיים.

מה באמת חשוב לנו שתדעו:

בכל עבודה כפי שהדגשנו רבות, אנו מקפידים על בניית תוצרים איכותיים שלהם אריכות חיים ומראה נהדר. אנחנו לא מעוניינים בקיצורי דרך ואלתורים זולים שיעלו לכם ביוקר בעתיד, הלקוחות שלנו הם כרטיס הביקור שלנו וכ 80% מהעבודות שלנו מגיעות מלקוחות שהמליצו עלינו לבניית פרגולה מעץ או דק עץ, גדר או מדרגות עץ בביתם של מכרים או חברים. לנו זה תמיד היה חשוב- התעקשנו ליצר עבודות עץ באיכות גבוהה, וכיום צברנו קהל לקוחות גדול שרק הולך ומתרחב. לכן אנו נשארים נאמנים לגישתנו ודרכנו היא- לייצר עבורכם עבודות עץ איכותיות ברמת גימור גבוהה עם השקעה מכל הלב.

אז אם הפנו אתכם חברים נשמח לשמוע ולהיזכר בפרויקט שלהם

ואם אתם לקוחות חדשים ממודיעין והסביבה שמחפשים פרגולה מעץ, או דק עץ איכותי, או בית עץ שובב או כל אתגר אחר, תרימו טלפון וניגש לעבודה.

goni2נשמח לשמוע מכם ולראות איך אנו יכולים לבנות את פרגולת העץ החדשה והמקסימה שלה ייחלתם או את דק העץ החדש שלכם שעליו תוכלו לשבת ולהתבונן בשמים הכחולים ובכוכבים או כל עבודת עץ אחרת בה תחפצו

ואם מעניין אתכם אז בין היתר אנו בונים גם: פרגולות הצללה, פרגולות תלויות. גדרות מעץ, שערי כניסה מעץ. גזיבו לגינה ולג’קוזי. דקים ופינות ישיבה. סגירת מרפסות עם גג רעפים. בתי עץ, צימרים, מחסני עץ וגלריות. חניות וחניוני רכב. ריהוט גן וחצר. נדנדות וספסלי עץ. סוככי שמש. סגירות וקירוי חורף למרפסות, בתי קפה ומסעדות.

 

slide2

pergula4almond-deckzimer