פרגולות ודקים במודיעין והסביבה
טביעת עצ- עיצוב איכותי בעץ,  לבית ולחצר
עבודות עץ באזור מודיעין והשפלה

לפני מספר שנים החלטנו לרדת מההרים מדי פעם והרחבנו לבקשת לקוחות רבים את תחום עבודתנו גם למודיעין השפלה והמרכז.

מאז אנו עובדים רבות בעבודות עץ שונות לבית ולגינה במודיעין השפלה והסביבה וחוץ מזה שחם אצלכם הרבה יותר ממזג האוויר הקריר שלנו שם למעלה בהרי ירושלים, אנחנו די נהנים. .

קהל לקוחותינו הגדל והולך באזור מודיעין מקבל את אותו שירות מעולה ועבודה איכותית בה אנו ידועים ואשר בזכותה קנינו את שמנו.
אנו מתמחים בייצור של מגוון מוצרי עץ לביתכם הפרטי, דירת גג (פנטאוז), בתי קפה ומסעדות.

לצוות שלנו ניסיון רב בביצוע עבודות עץ מכל הסוגים במודיעין והסביבה.
אנו מספקים עבודות עץ ברמה גבוהה למגזר הפרטי וללקוחות קבלניים פרגולת עץ בנס הריםומוסדיים
.

מה באמת חשוב לנו שתדעו:

בכל עבודה כפי שהדגשנו רבות, אנו מקפידים על בניית תוצרים איכותיים שלהם אריכות חיים ומראה נהדר. אנחנו לא מעוניינים בקיצורי דרך ואלתורים זולים שיעלו לכם ביוקר בעתיד, הלקוחות שלנו הם כרטיס הביקור שלנו וכ 80% מהעבודות שלנו מגיעות מלקוחות שהמליצו עלינו לבניית פרגולה מעץ או דק עץ, גדר או מדרגות עץ בביתם של מכרים או חברים. לנו זה תמיד היה חשוב- התעקשנו ליצר עבודות עץ באיכות גבוהה, וכיום צברנו קהל לקוחות גדול שרק הולך ומתרחב. לכן אנו נשארים נאמנים לגישתנו ודרכנו היא- לייצר עבורכם עבודות עץ איכותיות ברמת גימור גבוהה עם השקעה מכל הלב.

אז אם הפנו אתכם חברים נשמח לשמוע ולהיזכר בפרויקט שלהם

ואם אתם לקוחות חדשים ממודיעין והסביבה שמחפשים פרגולה מעץ, או דק עץ איכותי, או בית עץ שובב או כל אתגר אחר, תרימו טלפון וניגש לעבודה.

נשמח לשמוע מכם ולראות איך אנו יכולים לבנות את פרגולת העץ החדשה והמקסימה שלה ייחלתם או את דק העץ החדש שלכם שעליו תוכלו לשבת ולהתבונן בשמים הכחולים ובכוכבים או כל עבודת עץ אחרת בה תחפצו

ואם מעניין אתכם אז בין היתר אנו בונים גם: פרגולות הצללה, פרגולות תלויות. גדרות מעץ, שערי כניסה מעץ. גזיבו לגינה ולג’קוזי. דקים ופינות ישיבה. סגירת מרפסות עם גג רעפים. בתי עץ, צימרים, מחסני עץ וגלריות. חניות וחניוני רכב. ריהוט גן וחצר. נדנדות וספסלי עץ. סוככי שמש. סגירות וקירוי חורף פרגולה באור הנרלמרפסות, בתי קפה ומסעדות.

צרו קשר
Image
אל דאגה אנחנו ממש לא אוהבים דואר זבל, ולא נוסיף אתכם לשום רשימה. המייל משמש להצעות מחיר בלבד. או להתכתבות ארוכת שנים לכל בקשותיכם הנוסופות